Baví nás spájať
ľudí

My nudu nepoznáme

Predstavte si, ak sa nám spoločne podarí prepojiť kumšt lokálnych, či dokonca slovenských výrobcov, umelcov a “kreatívcov”. Ak navyše umožníme voľnočasové vzdelávanie. Zorganizujeme besedy na témy, ktoré rezonujú, na všedné i nevšedné. Tvorbu. Ak prepojíme tradície, um, kumšt. Ak budete mať možnosť stráviť plnohodnotne voľný čas po práci, alebo počas víkendov inak ako tomu bolo doteraz. Rozvoj spoločenstva, fantázie, ktoré chce plnohodnotne stráviť čas - ženy, muži, deti, seniori. Alebo všetci. Pre malých, veľkých a tých najskúsenejších. Pre všetky generácie.

Moderný dizajn
s nálepkou „Eco“

Prírodné prvky

Priestory rodinného centra Kocka House sú zariadené v modernom a prívetivom dizajne, s využitím "eco" materiálov, ako napríklad drevo, kov a sklo. V našich priestoroch sa skrátka budete cítiť dobre a s chuťou tvoriť.

Podporujeme kreativitu

Každý má v sebe kúsok umenia

Prepájame kumšt lokálnych a slovenských výrobcov, umelcov a kreatívcov. Podporujeme predaj tradičných výrobkoch a celkové šírenie umenia, kultúry a vzdelania. Strávte s nami príjemný čas besedami, vzdelávaním, tvorbou a zábavou. Spájame ľudí, bez rozdielov na vek a pohlavie. Pretože všetci sme jedna veľká rodina.